Liderzy odgrywają ważną rolę na TeenStreet. Jako lider będziesz miał najbliższy kontakt z nastolatkami. Będziesz słyszał rytm ich serca, śmiał się z nimi, płakał z nimi, modlił się z nimi i pomagał rozwijać im ich przyjaźń z Jezusem.

Będziesz miał wiele okazji, by pokazać im i podzielić się z nimi tym, co Jezus zrobił w Twoim życiu. Może to zmienić ich życie. Nastolatkowie potrzebują opiekuńczych dorosłych jako przyjaciół, przykładu, autorytetu i tych, którzy dają im wyzwania.

Jako lider podczas TeenStreet, będziesz odpowiedzialny za nastolatków z jednej grupy NET, która składa się z sześciu osób tej samej płci. Liderzy są odpowiedzialni za prowadzenie grupy NET, spotkań ich grupy w czasie wolnym, sprawianie by nastolatkowie mogli na nich liczyć, spędzając osobiście czas z każdym z nich i będąc przyjacielem.

Każdy lider spotyka się z parą M&Mów* każdego dnia i ma dostęp do treningów i innych materiałów.

Żeby zostać liderem podczas TeenStreet, musisz mieć ukończone 20 lat, kochać Jezusa i być gotowym na intensywną przygodę. Potrzebujemy i doceniamy ludzi w każdym wieku. W przeciwieństwie do tego w co wierzy większość ludzi, to pokolenie nastolatków pragnie relacji z ludźmi, którzy mają różne doświadczenia w życiu. To jest coś, czego im często brakuje w codziennym życiu, kiedy wśród osób dorosłych nie mają dobrych wzorców.

Nie tylko liderzy mają szansę by budować relcje podczas TS, ale modlimy się żeby to doświadczenie prowadziło do wspierania i interakcji pomiędzy liderami młodzieżowymi a ich nastolatkami przez kolejne lata.