Dołącz do nas jako Wolontariusz(18+)

TeenStreet jako konferencja nie odbyłaby się bez hojnego i pełnego poświęcenia wparcia od wolontariuszy, których nazywamy Service Team. To zespół tych wszystkich ludzi, którzy pomagają zza kulis. Robią to przez gotowanie, sprzątanie, przygotowywanie warsztatów, mediów i bezpieczeństwa, rozstawiania namiotów, organizacji sportów, prowadzenie, robienia zakupów, pracowanie nad grfikami i kominikacją, prace w kuchni, pomaganie w biurze, organizowanie zespołów miesiącami przed TeenStreet i można by tak dalej wymieniać..

Jako członek Service Team, zostaniesz przydzielony do małej grupy (lub grupy NET), jak nastolatkowie, i będziesz miał okazję studiować Biblię na podstawie tegorocznego tematu.

Niektórzy nastolatkowie wyjeżdżają z TeenStreet i są najbardziej poruszeni przez ludzi poświęcających swój czas, żeby po nich sprzątać! Twoja służna podczas TeenStreet ma znaczenie!

Jednak w TeenStreet nie chodzi jedynie o nastolatków. Podczas TeenStreet, Bóg może mówić również do Twojego życia i przeminiać je. Jest tak wiele okazji: z twoim zespołem, podczas głównych społeczności, w twoim wolnym czasie, podczas Throne Room, w czasie Twojej służby, etc. Albo kiedy siadasz i rozmawiasz z nastolatkami i dowiedujesz się czego doświadczają w swoich życiach.

Wszystkie możliwości wolontariatu zanjdziesz tutaj.